Çağrı Merkezi: 0531 560 0964 - 0553 551 9889

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

 

Değişim/İade için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

 

  1. Hesabım > Siparişlerim bölümünde değişim/iade yapmak istediğiniz siparişi bulun.
  2. İade talebi oluştur seçeneğini seçin.
  3. Gelen formu iade ya da değişim yapacak şekilde doldurup gönderin.
  4. (Bunların yerine aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak da iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz.)

 

NOT: Eğer “İade Talebi Oluştur” kısmını göremiyorsanız iade ve değişim vakti geçmiş demektir.

Sistemimize düşen siparişler 24 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

 

Siparişlerinizin gönderim süreci özenle takip edilmektedir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra 2 (iki) aşamalı kontrolden sonra paketleme aşamasına geçmektedir.

 

  1. ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA: Sipariş ettiğiniz ürünler ile gönderim için hazırlanan ürünlerin karşılaştırması yapılır.
  2. KALİTE KONTROL: Sipariş ettiğiniz ürünler en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Herhangi bir hata bulunmaması halinde siparişiniz paketleme aşamasına geçmektedir.

 

Kargo firmasına teslim edilen sipariş 1-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Ürün görselleri kendi ekibimiz tarafından çekilmektedir. Ürünler görseldekiyle birebir aynıdır. Hiçbir renk veya model farkı olmaz. Kalite ve görüntü açısından hiçbir fark bulunmamakta.

Vatizap.com olarak tamamen kurumsal çalışmaktayız. Vergi levhamız bulunmakta ve her ürün için resmi fatura kesmekteyiz. İyzico ile güvenli ödeme sistemini kullanıyoruz. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile ürünü teslim alırken ödeme yapma imkanı sunuyoruz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Tüketici Hakları çerçevesindeki tüm haklara sahipsiniz. Aksi olursa dahi yasal yollar size her zaman açıktır.